Menu

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Życzenia pachnące choinką

Kochani zbliża się ta magiczna chwila. Pewnie już wigilijne dania czekają na wieczerze, w domu pachnie słodkościami i choinką. U mnie tradycyjnie ubiera się ją dopiero dziś. Już jest, cała pachnąca lasem i pierniczkami przepisu mojej babci, której od dawna z nami nie ma. Czasem jednak myślę, że patrzy gdzieś z boku na całą naszą rodzinkę. Pierniczki pieczemy tylko raz do roku. Smakują pysznie, ale polukrowane i udekorowane cukiereczkami z powodzeniem zdobią też choinkę i przywołują wspomnienie ukochanej osoby.

Już niebawem siądziemy do stołu, połamiemy się opłatkiem z najbliższymi składając najlepsze życzenia. Dziś i ja chciałam życzyć Wam tego co najlepsze. Mnóstwa radości, spokoju, zatrzymania się na chwilę choć raz na jakiś czas by czerpać radość z zwykłej codzienności. Życzę Wam również mnóstwa sił twórczych, i tego żeby czasem doba była nieco dłuższa, po to by dało się zrealizować wszystkie rewelacyjne pomysły, których macie bez liku. 
Trzymajcie się zdrowo i ciepło.


Tynka

A tu taka mała, nastrojowa dekoracja z balkonowych lampionów, gałązek wierzby mandżurskiej i okrągłych dzwoneczków.

 

7 komentarzy:

 1. Jaki ciepły nastrój panuje u Was :) Jest już po Wigilii, ale wciąż trwają święta więc życzenia są jak najbardziej aktualne ;)
  Ściskam Cię mocno i życzę dużo odpoczynku, miłych świątecznych spacerków, zdrówka i mnóstwo miłości :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję Ci za życzenia i miłe slowa.
  Spokojnych Świąt Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne!!!

  OdpowiedzUsuń